Jakie ogrzewanie?

Elektryczne ogrzewanie podłogowe

Komfort mieszkania w swoim domu to nie tylko większa przestrzeń, większa swoboda, większe pole manewru i własna działka. To również ciepło umilające przebywanie w domu przez cały rok niezależnie od tego, czy jest sezon grzewczy czy letni. Zapewnić to może elektryczne ogrzewanie podłogowe, o którym przeczytasz na naszym internetowym poradniku.

budowanie
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Artystyczne żyrandole

Jak dodać pomieszczeniom w domu więcej szyku i elegancji? Jak sprawić, aby za pomocą sztuki wnętrze zyskało wytworny charakter? Pomyśl o artystycznych żyrandolach w swoim domu. Robią niezwykłe wrażenie, mogą mieć nawet do 3 metrów długości! Continue reading „Jakie ogrzewanie?”

Wykończenia podłogi

Wylewki samopoziomujące

Proste podłogi to podstawa, jeśli chcesz je wykończyć panelami lub ułożyć płytki ceramiczne. Nie zawsze jednak wykonanie prostej posadzki jest proste. Ale czy słyszałeś o wylewkach, które same się poziomują? Nie? Więc masz teraz okazję, aby dowiedzieć się czym są wylewki samopoziomujące. Wystarczy, że odwiedzisz nasz internetowy poradnik budowlany.

budowanie
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Jakie wykończenie przy ogrzewaniu podłogowym?

Drewniane podłogi mają walory estetyczne. Panele są łatwe i szybkie w montażu, a do tego bardzo tanie. Kafelki nie wsiąkają cieczy i łatwo utrzymuje się na nich czystość. Wykładziny dywanowe są przyjemne dla małych gołych stópek dziecka. Continue reading „Wykończenia podłogi”

budowanie

Jak zorganizować budowę domu?

Dobrze zorganizuj budowę

Jeśli cieszysz się już z uzyskanych środków finansowych na budowę domu i w ręku trzymasz całą dokumentację wraz z wymarzonym projektem, czas na zorganizowanie budowy. Na początek przemyśl, jakie materiały chcesz wykorzystać, gdzie je kupisz, jak przetransportujesz i gdzie będziesz składował. O najbardziej przyziemnych aspektach budowy domu piszemy na naszym budowlanym poradniku internetowym. Sprawdź to!

Folia paroizolacyjna

Dach najczęściej izolowany jest warstwą izolacyjną, najczęściej watą mineralną. Zapobiega to dostawaniu się pod powierzchnię dachu chłodnego powietrza, a tym samym uniemożliwia to ochłodzenie ogrzanego powietrza wewnątrz mieszkania. Continue reading „Jak zorganizować budowę domu?”